O nás a naše služby

Spoločnosť VÝŤAHY VÝCHOD, s.r.o. so sídlom na Údenárskej 5172/3, 080 01 Prešov vznikla 1.5.2013 ako pobočka firmy VÝTAHY, s.r.o., Velké Meziříčí, najväčšieho českého výrobcu vo výhradne českom vlastníctve v Českej republike. Táto firma pôsobí na výťahárskom trhu od roku 1957 nepretržite. Kancelária firmy sa nachádza na Volgogradskej 13, 080 01 Prešov – budova PALA CENTRUM. Ďalšia pobočka firmy sa nachádza v Bardejove.

Spoločnosť VÝŤAHY VÝCHOD, s.r.o. sa úspešne zúčastňuje výberových konaní správcovských spoločností v rôznych mestách Slovenska. Spolu s našim akcionárom firmou TT- VÝŤAHY, s.r.o. Trnava realizujeme ročne viac ako 60 komplexných rekonštrukcií výťahov. Spoločne spravujeme približne 980 výťahov po celom Slovensku.

Pre našu firmu je veľmi dôležitá maximálna spokojnosť našich zákazníkov, a preto dbáme vo veľkej miere na odbornosť a zaškolenie našich pracovníkov. Každý z našich pracovníkov sa pravidelne zúčastňuje odborných školení u certifikovaných výrobcov výťahov, čím si neustále zvyšujeme odbornú kvalifikáciu a profesionalitu.

Naša firma VÝŤAHY VÝCHOD ako aj TT-VÝŤAHY úzko spolupracuje s firmou Rozváděče Vsetín, najväčším výrobcom výťahových rozvádzačov, tlačidiel výťahových tabiel a elektrovýzbroje.

Nami ponúkané výťahy sú zložené z komponentov od osvedčených firiem s dlhoročnou tradíciou vo výťahovom segmente.

Čo ponúkame?

  • Naša firma sa zaoberá komplexnými, čiastočnými rekonštrukciami, záručným aj pozáručným servisom starostlivosťou o výťahy.
  • Pri rekonštrukciách a modernizáciách výťahov naša firma kladie maximálny dôraz na bezpečnosť, spoľahlivosť a ekonomickú prevádzku výťahov.
  • V nemalej miere nám záleží aj na modernom dizajne a maximálnej možnej veľkosti výťahových kabín.
  • Nami ponúkané výťahy sú zložené z komponentov od osvedčených firiem s dlhoročnou tradíciou vo výťahovom segmente.
  • Na nový výťah Vám naša firma poskytne nadštandardnú záruku.

Výroba, rekonštrukcie, montáže, servis a údržba výťahov
mobil : +421 915 944 266

Kontaktujte nás
Konfigurátor výťahov

Vybrané referencie Výťahov
Nahoru